Nabídka hostingových služeb a zřízení emailů

Váš web může mít kvalitní základy

Internetové technologie a s nimi i webová tvorba se neustále posouvají obrovským tempem kupředu. Web, tak jak jej známe dnes, zažívá stále překotnější vývoj. Spolu s tím, jak se vše přemisťuje na web a do mobilních aplikací se neustále vyvíjí také současné technologie a další stále vznikají.

Posouvají se také nároky a očekávání uživatelů. Roste obliba animací či videí v pozadí webu. Stále větší procento uživatelů přichází na web pomocí přenosných zařízení, jako jsou smartphony a tablety.

Pokud vás zajímá, s jakými technologiemi pracuji, nabízím vám výčet těch nejdůležitějších. Svěříte-li tvorbu svého webu do mých rukou, můžete se spolehnout, že efektivní využití moderních technologií je pro mě tou nejvyšší metou. Váš web může být postaven na kvalitích a pevných základech.

Laravel

Laravel je framework pro webové aplikace s výraznou a elegantní syntaxí. Umožňuje mi tvořit i velmi složité projekty s lehkostí.

Forge

Správa serveru nemusí být noční můrou. Laravel Forge automatizuje nasazení všech mých projektů do ostrého provozu.

Tailwind CSS

Moderní a revoluční nástroj, který nabízí inovativní způsob zápisu css stylopisů. Vyzkoušel jsem a žasnu nad jeho možnostmi.

Vue.js

Přístupný, výkonný a všestranný rámec pro vytváření webových uživatelských rozhraní a moderních aplikací.

Digital Ocean

Správa a škálovatelnost serveru, skvělý poměr mezi cenou a výkonem mi umožňuje stlačit i vaše výdaje co nejníže.

Bitbucket

Bitbucket je jednou z možností, která poskytuje společné místo pro plánování projektů, spolupráci mezi vývojáři, testování a nasazení.

Forpsi

Forpsi je jedním z největších registrátorů internetových domén, jehož služeb s úspěchem využívám pro spojení s mými servery.

PHP 8

PHP je široce používaný skriptovací jazyk. Tvoří základ všech mých projektů a nabízí možnost efektivního využití objektového programování.

Jsem zde pro vás

Nabízím vám bezplatnou konzultaci, během níž společně probereme vaše požadavky a navrhnu optimální řešení tak, aby případná spolupráce dávala smysl pro obě strany.

Laravel
Laravel Forge
Tailwind css
Vue js
Digital Ocean
Bitbucket
Forpsi
PHP 8
Petr Zavičák - PZW design